Zespół szkoleniowy

studia wella

Kliknij i poznaj partnerów Studia Wella

Poznaj zespół

STUDIA WELLA

Wella Eco Trendy Wella Eco Trendy

nasza

ADMINISTRACJA

Zespół studia to całkiem duża rodzina, w skład której wchodzą: instruktorzy, edukatorki oraz team administracji. Wszyscy razem przyczyniamy się do sukcesu Studia Wella.

Kierownictwo

studia wella

Na czele Studia Wella stoi Dyrektor ds. Edukacji Joanna Zapała. Opiekę artystyczną sprawuje Małgorzata Babicz.

Joanna Zapała Dyrektor ds. Edukacji
Małgorzata Babicz Dyrektor Artystyczny Studio Wella

nasza

ADMINISTRACJA

Zespół studia to całkiem duża rodzina, w skład której wchodzą: instruktorzy, edukatorki oraz team administracji. Wszyscy razem przyczyniamy się do sukcesu Studia Wella.

Marta Gawin Młodszy kierownik
ds. administracji i promocji Studia
Iwona Powrózek Koordynator ds. szkoleń
Alekasandra Choromańska Asystent ds. szkoleń

Poznaj

instruktorów

nasi

instruktorzy

To specjaliści, którzy o technikach fryzjerskich wiedzą wszystko, swoją wiedzą dzielą się z uczestnikami szkoleń i dbają o to, by zawsze być na czasie z nowinkami ze świata fryzjerstwa.Każdy z instruktorów Studia Wella to profesjonalista z ogromnym doświadczeniem fryzjerskim w wielu dziedzinach. Są to mistrzowie koloryzacji, stylizacji, znawcy pielęgnacji oraz eksperci od trwałej ondulacji. To również najwyższej klasy wirtuozi nożyczek!

nasi

instruktorzy

To specjaliści, którzy o technikach fryzjerskich wiedzą wszystko, swoją wiedzą dzielą się z uczestnikami szkoleń i dbają o to, by zawsze być na czasie z nowinkami ze świata fryzjerstwa.

Każdy z instruktorów Studia Wella to profesjonalista z ogromnym doświadczeniem fryzjerskim w wielu dziedzinach. Są to mistrzowie koloryzacji, stylizacji, znawcy pielęgnacji oraz eksperci od trwałej ondulacji. To również najwyższej klasy wirtuozi nożyczek!

Aleksandra Naduk Lider instruktorów
Annna Cagiel-Babiuch Starszy instruktor
Barbara Cuni Instruktor
Aneta Radomyska Instruktor
Katarzyna Moskwa Starszy instruktor
Joanna Kalkosińska Instruktor

Poznaj

edukatorów

nasi

EDUKATORZY

Dzięki naszym edukatorom dowiesz się niezbędnych rzeczy, żeby jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę i bardziej efektywnie prowadzić salon.

Dagmara Pilis Lider zespołu edukatorów
Kamila Goluch Edukator

nasi

EDUKATORZY

Dzięki naszym edukatorom dowiesz się niezbędnych rzeczy, żeby jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę i bardziej efektywnie prowadzić salon.

Gabriela Maj Starszy edukator
Izabela Człapińska Edukator
Roman Batko Capability Manager,
Trener Akademii Rozwoju Salonów Beauty
Wella Zespół

Partnerzy

EDUKACYJNI

Ze Studiem Wella współpracują mistrzowie – gwiazdy fryzjerskiego świata. Ich wiedza oraz doświadczenie pomogą Ci rozwinąć umiejętności.

Kliknij i przejdź do formularza
Wella Wella

Nauka i wiedza

z gwiazdami

Poznaj edukatorów współpracujących ze Studio Wella. To prawdziwe gwiazdy!

Akademia Babicz

Małgorzata Babicz i Paweł Babicz

W sferze edukacji Akademia Babicz tworzy programy rozwoju pozwalające na kompleksowe zrozumienie technik pracy fryzjerskiej. Jesteśmy zdania, że nauka z zakresu: geometrii przestrzennej, analizy kształtów, przekształceń, stylizacji czy psychologii jest niezbędna do zrozumienia, na czym polega projektowanie strzyżeń.

Agnieszka Płusa

Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z kosmetykami z portfolio Wella, a jej serce skradły przede wszystkim produkty marki NIOXIN. Jej Zakład Fryzjerski przy ul. Duchnickiej w Warszawie to miejsce wyjątkowe – tu pracuje, szkoli, inspiruje, tworzy nowoczesne, naturalne fryzury i dba o włosy klientek i klientów.

VIP Room

Stworzyli zgrany duet, niepowtarzalny w branży. Jednocześnie wytyczają własne ścieżki i pozostają wierni ideałom. Ich praca, entuzjazm i zaangażowanie zostały szybko docenione. Jednocześnie jako ciekawi i pełni pasji ludzie, rozkochali w sobie celebrytów i media.

Karolina Borkowska

Od 2013 roku prowadzi własny salon fryzjerski we Włocławku. Przez ostatnie 15 lat uczestniczka wszystkich szkoleń zorganizowanych przez Studio Wella, kursantka Akademii Babicz oraz Akademii Vidal Sassoon w Londynie. W latach 2007-2009 instruktor w Studio Wella. Brała udział w licznych, międzynarodowych konkursach fryzjerskich.

Miłosz Izdebski

Założyciel i właściciel Akademii Fryzjerskiej AF Miłosz Izdebski. Na co dzień stylista we własnym salonie. Swoje doświadczenie zdobywał, pracując i szkoląc się w najlepszych akademiach w Polsce i na świecie, m.in. w Katowicach, Warszawie, Sankt Petersburgu czy Berlinie. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i pasją, jaką jest fryzjerstwo. Prowadzi program fryzjerski, jedyny taki w Europie, “Miłosz w Europie”.

Jowita Majkowska

Od 24 lat prowadzi salon fryzjerski „Szykownia by Jowita Majkowska” na warszawskim Ursynowie. W karierze zawodowej osiągnęła wiele, choć nadal chce się rozwijać. Uważa, że fryzjerstwo jest jak medycyna - trzeba się go uczyć, bo wciąż zaskakuje nowymi możliwościami. Regularnie bierze udział w szkoleniach w Polsce i za granicą. Fryzjerstwo daje jej poczucie spełnienia, satysfakcję i wciąż wiele radości.

Krzysztof Piątek

Absolwent Akademii Fryzjerstwa: Wiedeń - Toni&Guy, Berlin - Vidal Sassoon, Londyn - Rush Patrick Cameron. Szkolił się u wielu mistrzów fryzjerstwa, m.in. u Marka Kowalskiego w Radomiu, Janusza Szymańskiego i Jacka Tatomira. Doświadczenie szlifował u uczniów swojego mentora, legendy fryzjerstwa Antoine Cierplikowskiego. Od 2000 roku prowadzi własny salon w Radomiu.

Jolanta i Mariusz Puchałka

Założyciele akademii fryzjerskiej Puchałka Hair w Pszczynie. Od 26 lat zawodowi fryzjerzy i instruktorzy, którzy przygarnęli pod swoje skrzydła i wyszkolili tysiące zadowolonych stylistów. Swoje doświadczenie zdobywali w Polsce i za granicą, m.in. podczas seminariów VIDAL SASSOON ACADEMY, TONI & GUY, SACO oraz HOB ACADEMY.

ANNA SZYMAŃSKA

Prowadzi własny Salon Fryzjerski w Łukcie w województwie warmińsko-mazurskim. Wiedzę i umiejętności w zakresie nowoczesnych i rozpoznawalnych fryzur poszerzała i doskonaliła m.in. w Akademii Vidal Sassoon w Berlinie, u węgierskiego mistrza fryzjerstwa Laszlo Hajasa i w Akademii Fryzjerstwa we Florencji. Ukończyła Akademię Fryzjerstwa Studia Welli u Ondiny Pocotello.

Ireneusz Turkiewicz

Człowiek wielu pasji. Fryzjerskie rzemiosło praktykuje już od 31 lat. Swoją technikę tworzył i doskonalił na licznych stażach w kraju i za granicą. Wieloletni nauczyciel zawodu i teorii. Pracował przy produkcji programów telewizyjnych, pokazów mody i sesji zdjęciowych. Od 16 lat prowadzi własny salon fryzjerski.

Tymoteusz Pięta

Fryzjer, instruktor, twórca marki Hairmate oraz Hairmate School. Tworzy autorskie kolekcje fryzjerskie. Jego salon Hairmate w 2017 r. otrzymał główną nagrodę w Gala Beauty Stars w kategorii najlepszy salon fryzjerski w Polsce. „Good vibes, great hair” to naczelne hasło Tymoteusza zarówno w pracy w salonie, jak i we wszelkich aktywnościach branżowych. Często odnosi się do streetowych inspiracji, podkreślając obowiązkowy „vibe” w pracy fryzjera.

Andrzej Matracki

Prezydent stowarzyszenia Fryzjerstwo Polskie, od ponad 30 lat w zawodzie. Międzynarodowy szkoleniowiec, współwłaściciel dwóch salonów fryzjerskich. Zdobywca ponad 150 medali jako zawodnik i trener oraz wielu prestiżowych nagród i tytułów, m.in.: Prezydent OMC Zachodniej Europy, World Artistic Director Gents, OMC Prestige Club, Ambasador Wella Professionals.

Tomasz Zimny

Od przeszło 26 lat nieustannie rozwija się w sztuce fryzjerskiej. W 2001 roku został członkiem Narodowej Kadry Fryzjerskiej. Laureat wielu prestiżowych nagród: złoty medal Mistrzostw Polski 2005, srebrny medal Mistrzostw Europy 2007 oraz srebrny medal drużynowy Mistrzostw Świata 2008. Specjalizuje się w strzyżeniach damskich i męskich. W tej dziedzinie szkoli młodych adeptów sztuki fryzjerskiej.

Paweł Toczko

Absolwent oraz instruktor Akademii M.P Babicz. Uczestnik wielu międzynarodowych szkoleń. Przez 2 lata pracował w roli instruktora koloryzacji dla marki Wella Professionals oraz Londa Professional. Miał okazje pracować przy sesjach zdjęciowych, pokazach oraz tworzyć kolekcje.

Tomasz Piwowarczyk

Pracuje w zawodzie od 16 lat, regularnie uczestnicząc w szkoleniach i poszerzając swoją wiedzę. Poszukuje nowych technik i inspiracji oraz prostych efektownych metod do osiągnięcia wyjątkowych efektów. Od 11 lat prowadzi swój salon w Ostródzie. Wprowadzając swoje pomysły w życie, zmienia wizerunek swoich klientów.Fryzjerstwo stało się szybko jego życiową pasją.

Mateusz Gębala

Założyciel i właściciel Pracowni Gębala we Wrocławiu. Od początku swojej kariery związany jest z marką Wella Professionals. Przez lata uczył się fryzjerstwa artystycznego pod skrzydłami holenderskiego mistrza, Gilberta Lefeber’a. Jest absolwentem Akademii Koloru i licznych szkoleń organizowanych przez Dom Wella.W swoich pracach opiera się na naturalnej stylistyce i wydobyciu unikatowego piękna każdej Klientki.

Marie Bernard Pascal

AMBASADOR MARKI SEB MAN

Absolwent (z wyróżnieniem) najstarszej szkoły barberskiej w Wielkiej Brytanii. Jest posiadaczem królewskiego tytułu czeladniczego, tzw. II stopnia, co daje mu uprawnienia do strzyżenia rodziny królewskiej. Absolwent akademii Pivot Point oraz Sassoon. Doświadczeniem i pasją dzieli się z uczestnikami prowadzonych przez siebie autorskich szkoleń. Barber wielu polskich celebrytów.

Agnieszka Gorczowska

Fryzjer stylista. Od 2004 r. właścicielka własnego Atelier. Nie ustaje w doskonaleniu swoich umiejętności. Tworzy własne projekty, bierze udział w sesjach zdjęciowych. Laureatka nagrody Gala Beauty Stars. Specjalista od upięć. W swoją pracę wkłada serce i dba, by przygotowane przez nią stylizacje, były wyjątkowo i niepowtarzalne.

Kliknij i wróć na górę strony!

Bądźmy

w kontakcie

Poznaj inne

marki wella

Ustawienia plików Cookie

close
Dostosuj
Włącz wszystkie

Informacje Ogólne

Możesz kontrolować swoje dane

Wybierając poniższe opcje sterujesz sposobem wykorzystywania plików cookies w naszym serwisie. Pamiętaj, że wyłączając całkowicie obsługę plików cookies, nasz serwis może działać niepoprawnie

Co to są pliki cookies i dlaczego ich używamy

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są zapisywane przez przeglądarkę, gdy korzystasz z serwisów internetowych. Z ich pomocą nasza firma może zapisywać np. Twoje preferencje. Pomaga nam to mierzyć sposób korzystania z naszego serwisu oraz prowadzić badania i zbierać informacje, które reklamy budzą Twoje zainteresowanie.

Jak wybrać ustawienia?

Poniżej widzisz, jakie pliki cookies są używane w naszym serwisie. Po dokonaniu wyboru możesz zawsze później dokonać zmiany ustawień. W tym celu kliknij na odsyłacz „ Zmień ustawienia cookies”, który znajduje się na dole naszej strony.

Gdy włączysz Cookies

- Możemy poprawić działanie naszego serwisu i dopasować go do Twoich potrzeb

- Możemy zapamiętać Twoje preferencje, np. tematy, które Cię interesują

- Możemy dostarczać Ci więcej treści, które Cię interesują

Gdy nie włączysz Cookies

- Nie zapamiętamy Twoich ustawień i nie będziemy mogli dostosować naszego serwisu do Twoich potrzeb

- Niektóre funkcje w naszym serwisie mogą działać niepoprawnie

- Możesz widzieć reklamy, które Cię nie interesują.

Obsługa Serwisu i usług podstawowych

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć. Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

zawsze aktywne

Pomiar Wydajności

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

włączone

Rozszerzanie funkcji

Te informacje cookies pozwolą nam rozszerzyć funkcje naszego serwisu. Zapamiętamy ustawienia i preferencje użytkowników, aby dostarczyć im spersonalizowaną obsługę. Zapamiętane informacje mogą dotyczyć np. języka, nazwy konta użytkownika, kraju lub innych.

włączone

Personalizacja reklam

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników. Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

włączone